Отзывы о книге Малхут

Малхут

Остап Украинец

0

(0)

  • Аватар пользователя
    bookdzen
    5 января 2019

    "Малхут" - дебют автора. Це варто запам'ятати. Дебют, як на мене, стерпний, без ефекту "вау, це просто щось неймовірне...".

    А тепер трішки суб'єктивних думок про роман.

    Мова твору - чудова (мені імпонує).

    Ідея обіграти історію Станіславівської фортеці з конспірологічного, містичного боку похвальна. Правда її реалізація - така собі.

    Вже вдруге підряд у сучасному українському романі мені бракує наповненості сюжету та героїв (у випадку "Малхута" - Іґнація Камінського). Тут все розвивається якимось галопом: "пішов, прийшов, знайшов, утік, вернувся, шукав, не знайшов/знайшов, завіса". Дуже не вистачало глибини, психологізму, детального опису. Інколи ловив себе на думці: "якщо цей момент трішки розтягнути, буде цікавіше". А можливо, то я просто літературно балуваний.

    Декілька слів про місто. Чому Станіславів у 1860-х раптом став Станіславом для мене загадка. Може то є якісь історичні підводні камені, про які я не знаю, тому запитаю про це в автора.

    Описи міста (особливо про фортецю) для мене були не нові, їх я вже читав раніше у наукових джерелах. А от момент з мармулядовою пожежею захопив, хоч він, на сторінках книжки та у моїй голові, також пронісся галопом.

    Були у романі й моменти, які просто винесли мені мізки: раптова поява Івана Франка, "злив" ордена Дракона (не казатиму як саме, бо то спойлер) та завершення (до чого воно, не знаю).

    Загалом, дебют він є дебют, і на це багато що можна списати. А якщо чесно, цікаво буде спостерігати за подальшим розвитком чи не розвитком автора.

    like4 понравилось
    175

Комментарии 1

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
olga_reader4 июля 2019

Підтримую на всі сто! Дуже схожі думки, начебто задум і непоганий, але виконання.... ну таке. У післямові зазначено, що автор написав роман за три місяці. Думаю, якщо б трохи ще допрацював, ми б отримали значно якісніший продукт. Дякую за відгук!

like1 понравилось