Отзывы о книге Точка обмана

  • Аватар пользователя
    BeshawPropylene
    26 июня 2015

    Читала книгу неймовірно давно,але спогади залишились посьогодні. Ніколи не звертала свою скептичну увагу на науково-фантастичну літературу, але з цією роботою Дена Брауна звів мене всього-навсього випадок. Не могла відірватись від читання ,не дивлячись, що читала на роботі, і мала б займатись іншими справами. Від романа там нема майже нічого, але пригоди, в котрих беруть участь головні герої так званого "романа", захоплюють нечистою силою. Мені сподобалось. Можливо, знайду час перечитати знову, і думаю, воно буде варте того.

    like1 понравилось
    30

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым