Однойменні
Эдриенн Янг
0
(0)
Эдриенн Янг
0
(0)

Закінчила я читати ділогію про Фейбл від Едрієнн Янґ.
Друга частина за емоційним наповненням зовсім не така, як перша. Досить сильно, але по-іншому. І читалось не так само, важче наче.
Любовна лінія відходить на задній план ще більше. Основна сюжетна лінія тут - Фейбл у пошуках себе і ролі своєї мами у всіх подіях. Знайомство з бабцею, максимально неприємна особа.
Фінал гарний, неочікувано простий та легкий. Happy end
Комментарии 0
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Комментариев пока нет,
ваш может стать первым