Отзывы о книге Однойменні

Однойменні

Эдриенн Янг

0

(0)

  • Аватар пользователя
    ludas1989
    17 марта 2024

    Закінчила я читати ділогію про Фейбл від Едрієнн Янґ.

    Друга частина за емоційним наповненням зовсім не така, як перша. Досить сильно, але по-іншому. І читалось не так само, важче наче.

    Любовна лінія відходить на задній план ще більше. Основна сюжетна лінія тут - Фейбл у пошуках себе і ролі своєї мами у всіх подіях. Знайомство з бабцею, максимально неприємна особа.

    Фінал гарний, неочікувано простий та легкий. Happy end


    "Ми зліплені із солі і піску, моря та штормів. Ми народженні на Звуженні."
    Содержит спойлеры
    like14 понравилось
    212

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым