Отзывы о книге Тронка

Тронка

Олесь Гончар

0

(0)

  • Аватар пользователя
    khmelyok
    12 сентября 2014

    Романтична історія юного кохання Віталика та Тоні затронула романтичні струни душі... Підходяща книга для підходящого віку. Стиль Гончара в описі природи та пейзажів Одещини просто вражає - прямо перед очима стояла безпомилкова картина (не те, що джунглі Африки, які неможливо уявити=)). Неймовірно сподобалась атмосфера книги, можливо через близьку ментальність до думок автора, можливо, що доводилося насправді бачити те, що описував Гончар. Мінус ура-пропаганда "совкового труда". Чомусь мені здається, що автора змусили вставить десяток сторінок з безтолковими описами щасливої "чорної праці" вчорашніх школярів. Книга надихнула на подальше прочитання Гончара. Благо є дома 7 томів його творів...

    like5 понравилось
    439

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым