- Все рецензии
- РецензияРецензия
Отзывы о книге Мойсей
lovereader1712 ноября 2013Дуже тяжко було читати цей твір. Як можно взагалі читати його у 10 класі? Для чого? Такий твір можна читати тільки після 30. Але ж ні це треба включити до обов язкової літератури. Взагалі все зрозуміло! Так це дуже глубокий філософський твір. Але така література не для всіх.....
3 понравилось
555
Комментарии 0
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Комментариев пока нет,
ваш может стать первым