Отзывы о книге Синдром Е

  • Аватар пользователя
    ViktoriyaLevcun
    3 февраля 2021

    Це перша,книга з якої розпочалося моє знайомство з автором.

    Книга з циклу про комісара Шарко та Люсі Енебель.

    Сюжет книги незвичайний та цікавий,затягує вже з перших сторінок.

      Починається вона з того,що чоловік - колекціонер кінофільмів,купляє бабіну з фільмом,передивляється її і невідомим чином сліпне.

      І треба ж таки, який щасливий збіг, він телефонує Люсі Енебель. Ну звичайно,що вона мчить допомогти цьому чоловіку. Бере цю саму кінострічку,не боячись сома осліпнути,переглядає її.

      Все що вона бачить в цьому фільмі,вражає її. Люсі звертається до різних експертів з ціллю дізнатися хто автор цієї стрічки та з якою ціллю її було знято.

    Паралельно з цим,було знайдено п'ять,настільки понівенічених тіл,що неможливо опізнати їх особистості. І це діло звичайно доручають комісару Шарко.

    Він розпочинає розслідування. Та в якийсь момент пересікається з Люсі. Виявляється,що знайдені тіла та кінострічка,від якої сліпнуть, між собою пов'язані. І моторошні вбивства йдуть далеко в минуле.

    Тому Шарко та Енебель приступають до розслідування цієї загадкової справи.

    Але діло в тім, що Тільє закінчив свою книгу так,як не можна їх закінчувати... Тому що фінальна частина мене просто поставила в ступор. І мені тепер треба терміново читати наступну книгу із цього циклу. Бо тут на стільки інтригуючий фінал,що я до цих пір хвилююся,що  ж відбудеться в наступній книзі.

    В цілому книга мені спрдобалася. Але мені здалося,що автор її трохи затягнув.Можна було б скоротити деякі моменти,які не вплинули б на розповідь. І від цього особо нічого б не змінилося.

    Однозначно буду читати далі.

    like4 понравилось
    310

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым