Отзывы о книге The Kingdom

The Kingdom

Jo Nesbø

0

(0)

  • Аватар пользователя
    petitessai
    13 ноября 2020

    Ю Несбьо "Королівство".

    Щойно закінчила читати. Книга досить цікава, але вирізняється з-поміж інших книг автора. Це не детектив, а скоріше психологічний, при чому яскраво виражена саме психологічна складова, трилер, але якось більше лайт. Хоча місця, де Несбьо захоплює так, що забуваєш дихати у книзі є.
    Книга написана від першої особи, розповідає старший брат Рой. У Норвегії, на горі живе сім'я, батьки і два брати. Батько родини, авторитарний тиран, проте є у нього одна слабкість, яка руйнує сім'ю, свідомість дітей і як наслідок життя. Книга про вибір, який постає перед дітьми, родиною, сусідами, перед громадянами. Коли усі все знають, але мовчать. Класична "моя хата скраю..". Рой теж мовчить, він живе на горі сам, йому за 30, слухає джаз і працює на заправці. Його розповідь, це історія чоловіка, який не звик говорити, а звик діяти.
    Класичний треш по-скандинавськи, але смачно написаний Ю Несбьо.
    Я люблю читати про засніжену Норвегію пізньої осені, тому 9/10.

    like7 понравилось
    516

Комментарии 1

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
KINOshnikSimbirsk13 ноября 2020

Ничего не понял из написанного, но ясно одно - книга вам понравилась. Но почему оценка тогда "0"?