Отзывы о книге Хазяїн

  • Аватар пользователя
    AlexSarat
    27 июля 2011

    Не скажу, що це був великий шедевр, але не поганий, не поганий. Читати можна! Мене тільки дивує людська сутність, невже на Україні завжди були хабарники, продихвісти і шахраї? Все це ще почалося до революції. До цього я думав, що це прийшло к нам в знак швидкої свободи, яка вдарила нам в голову під час Перебудови і ми від неї "офегели", але ні, це почалося давним-давно і навіть радянські часи нічого змінити не змогли, як там би не казали. Кінцівка, мене, не радує, дуже не радує, це не кінцівка, вона мені не сподобалася, нехай він хоча би, той Пузир у кінці помер, чи що, а то тільки прогнозами там все наробило і сидіть думайте-гадайте, як в них доля далі повернулася. Не люблю я таких творів, не люблю, просто не люблю. Жахлива кінцівка, але суть та ідея мені зрозуміла, але ця кінцівка все знищила, ось так, любі друзі, ось так.

    like14 понравилось
    851

Комментарии 12

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
4itaka-zabiyaka22 января 2015

Что это вообще за бред?!

Мене тільки дивує людська сутність, невже на Україні завжди були хабарники, продихвісти і шахраї? Все це ще почалося до революції. До цього я думав, що це прийшло к нам в знак швидкої свободи, яка вдарила нам в голову під час Перебудови і ми від неї "офегели"

Я открою Вам секрет, коррупционеров, жуликов и пройдох хватало во все времена! Вы с какой планеты?! Эта не проблема Украины, это проблема мира со времен его создания. Нет в истории цивилизации, которая бы не страдала от всех этих проблем, такова уж суть человечества. Мой вам совет - не ходите на уроки украинского языка, посетите парочку уроков истории и откройте глаза!)

Аватар пользователя
malasla27 июля 2011

Я вас прошу, пожалуйста, не надо писать на украинском, если вы его плохо знаете. А то ведь сердце кровью обливается. Хотя бы слово "кінцівка" исправьте - при чем ведь там конечности?