- Все рецензии
- РецензияРецензия
Отзывы о книге Хазяїн
AlexSarat27 июля 2011Не скажу, що це був великий шедевр, але не поганий, не поганий. Читати можна! Мене тільки дивує людська сутність, невже на Україні завжди були хабарники, продихвісти і шахраї? Все це ще почалося до революції. До цього я думав, що це прийшло к нам в знак швидкої свободи, яка вдарила нам в голову під час Перебудови і ми від неї "офегели", але ні, це почалося давним-давно і навіть радянські часи нічого змінити не змогли, як там би не казали. Кінцівка, мене, не радує, дуже не радує, це не кінцівка, вона мені не сподобалася, нехай він хоча би, той Пузир у кінці помер, чи що, а то тільки прогнозами там все наробило і сидіть думайте-гадайте, як в них доля далі повернулася. Не люблю я таких творів, не люблю, просто не люблю. Жахлива кінцівка, але суть та ідея мені зрозуміла, але ця кінцівка все знищила, ось так, любі друзі, ось так.
14 понравилось
851
Комментарии 12
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Гарна рецензія.)
Что это вообще за бред?!
Мене тільки дивує людська сутність, невже на Україні завжди були хабарники, продихвісти і шахраї? Все це ще почалося до революції. До цього я думав, що це прийшло к нам в знак швидкої свободи, яка вдарила нам в голову під час Перебудови і ми від неї "офегели"Я открою Вам секрет, коррупционеров, жуликов и пройдох хватало во все времена! Вы с какой планеты?! Эта не проблема Украины, это проблема мира со времен его создания. Нет в истории цивилизации, которая бы не страдала от всех этих проблем, такова уж суть человечества. Мой вам совет - не ходите на уроки украинского языка, посетите парочку уроков истории и откройте глаза!)
Я вас прошу, пожалуйста, не надо писать на украинском, если вы его плохо знаете. А то ведь сердце кровью обливается. Хотя бы слово "кінцівка" исправьте - при чем ведь там конечности?